Deriden Derine Sempozyum 2022

KONGRE TARİHİ
25 Ağustos - 28 Ağustos 2022

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Termal Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.deridenderine.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Hacettepe Romatoloji Derneği ve Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği tarafından düzenlenen Deriden Derine Sempozyumu 25-28 Ağustos 2022 tarihleri arasında Kaya Termal Hotel, İzmir’de gerçekleştirilecektir.

Kronik enflamatuvar hastalıklar yaşam kalitesini en fazla etkileyen hastalıklardır ve bu hastalıkların birçok komorbiditesi mevcuttur. Tedavideki ve patogenezlerindeki gelişmeler Dermatoloji ,Romatoloji ve Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon gibi disiplinlerin daha fazla bir arada çalışması gerekliliğini doğurmuştur.

Kapsadığı alan bakımından oldukça geniş alana sahip sempozyumumuz dermatoloji, romatoloji ve fiziksel tıp ve rehabilitasyon açısından alanında uzman konuşmacılar tarafından ve olgular üzerinden detaylı bir şekilde irdelenecektir.

Toplantımızın sizlerin desteğiyle bilimsel bir şölen olarak gerçekleştirilmesi hepimizin isteğidir.

Kongremize katılımınızı bekler, saygılar sunarız.

Prof. Dr. Server SERDAROĞLU
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Ayşen AKINCI
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Sedat KİRAZ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin