Ekleme Bütüncül Yaklaşım Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
25 Mayıs - 28 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme

KONGRE WEB SİTESİ
eklemebutunculyaklasim.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Romatoloji Derneği ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı ile ortaklaşa bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz “Ekleme Bütüncül Yaklaşım Sempozyumu” 25-28 Mayıs 2023 tarihlerinde Hilton Dalaman Sarıgerme Hotel, Muğla’da gerçekleştirilecektir.

Kapsadığı konular bakımından ekleme bütüncül bir yaklaşımı ele alacağımız sempozyumumuzda; bu yıl lomber bölge ve kalça eklem hastalıkları üzerine romatoloji, dermatoloji, ortopedi, radyoloji, fizik tedavi, algoloji bakış açıları üzerinde yoğunlaşacağız. Alanında uzman konuşmacılar tarafından eklem hastalıklarının tanı ve tedavisinde yeni gelişmeler ve tedavilerin işleneceği bilimsel oturumlar, uzmanına danış oturumları, olgu sunumları, girişimsel eğitimler, kurslar ve sözlü/ poster bildiri oturumları gerçekleştirilecektir.

Kongremize desteklerinizi ve katılımınızı bekler, saygılarımı sunarım

Prof. Dr. Emine Figen Tarhan
Sempozyum Başkanı

Uzm. Dr. Zevcet YILMAZ
Sempozyum Sekreteri

Uzm. Dr. Melike ERSOY
Sempozyum Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.