Hareket Hastalıklarında Tanı ve Tedavide Güncel ve Gelecek Yaklaşımlar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 29 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Crowne Plaza

KONGRE WEB SİTESİ
parkinsonkongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Parkinson Hastalığı Derneği olarak “Hareket Hastalıklarında Tanı ve Tedavide Güncel ve Gelecek Yaklaşımlar Sempozyumu” 26 – 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Crowne Plaza Nevşehir Kapadokya’da gerçekleştireceğiz.

Bu sene hareket hastalıklarında güncel tanı tedavi yaklaşımları ile hastalarımızın tanısı, izlemi ve tedavileriyle ilgili gelecekte kullanıma girecek yöntem ve araçları da içeren bir program hazırladık. Her zamanki gibi beceri kursları, olgu tartışmaları, sözlü bildiri ve poster sunumları ile karşılıklı etkileşimli yoğun bir programımız olacak. Hareket bozuklukları çalışma grubumuzun değerli öğretim üyelerinin katkıları olmadan bu sempozyumu gerçekleştiremezdik. Sevgili hocalarımın ve meslektaşlarımın titizlikle hazırladıkları konuşmaları ve bilgi paylaşımları için şimdiden hepsine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Türkiye Parkinson Hastalığı Derneğinin iki yılda bir düzenlediği sempozyum ile yeni bilgilerin ve çalışmaların aktarılmasına ek olarak meslektaşlarımızın birbirini yakından tanıması ve kaynaşması gibi sosyal işlevleri de hedefliyoruz.

Çok değerli katkılarınızla gerçekleşecek “Hareket Hastalıklarında Tanı ve Tedavide Güncel ve Gelecek Yaklaşımlar Sempozyumu”’ katılımlarınızla değer kazanacaktır.

Türkiye Parkinson Hastalığı Derneği Yönetim Kurulu adına
Prof. Dr. Dilek İnce Günal

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.