Her Yönüyle Preimplantasyon Genetik Tanı Uygulamaları ve YÜT de Tartışmalı Konular Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
23 Mart - 24 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Zeynep Kamil Hastanesi Konferans Salonu

KONGRE WEB SİTESİ
www.tsrm.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

TSRM ve Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, 23-24 Mart 2019 tarihleri arasında "Her Yönüyle Preimplantasyon Genetik Tanı Uygulamaları ve YÜT’de Tartışmalı Konular Sempozyumu’nu" gerçekleştireceğiz.

Toplantımızda, Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli düzenleme yapıldıktan sonra geri ödeme kapsamına alınması planlanılan "kalıtsal hastalığı olan veya taşıyıcı olduğu bilinen çiftlerin sağlıklı çocuk sahibi olmasına yönelik preimplantasyon genetik tanı (PGT) ve YÜT" konusu multidisipliner olarak, çalışmaları ile isim yapmış klinisyenler ve bilim insanları tarafından enine boyuna tartışılacaktır. Ayrıca katılımcıların, hızlı gelişmelerin yaşandığı "YÜT" konusundaki bilimsel gelişmeleri klinik pratiklerinde uygulayabilmek adına kendilerini yenileme fırsatı bulabileceklerini düşünmekteyiz.

Tüm meslektaşlarımızı ve üreme sağlığı alanında çalışan tüm profesyonelleri Zeynep Kamil Hastanesi Konferans Salonu’nda yapacağımız bu kapsamlı toplantıya davet ediyor, saygılar sunuyoruz.

Dr. Ahmet Zeki Işık
TSRM Başkanı

Dr. Semra Kayataş Eser
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin