HMD Vakalarla Kardiyoloji Kampı

KONGRE TARİHİ
22 Ekim - 24 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.hmdvkk2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim Kurulu olarak, 22-24 Ekim 2021 tarihleri arasında HMD Vakalarla Kardiyoloji Kampı’ nın La Blanche Resort Turgutreis-Bodrum'da düzenleneceğini duyurmaktan ve sizleri kampımıza davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Bildiğiniz gibi yaklaşık 2 yıldır pandemi nedeniyle derneğimiz yüz yüze toplantı gerçekleştirememiştir. Düzenleme kurulu, interaktif olgu sunumları ile sizlere konsantre ve etkili bir program sunma amacındadır. Sizleri, hipertansiyon, diyabet, hiperkolesterolemi, aritmiler, atriyal fibrilasyon ve antikoagülasyon, koroner arter hastalığı, kalp yetmezliği ve kapak hastalıklarını içeren, kardiyovasküler hastalıkların tümünün olgularla değerlendirileceği bilimsel programda yer almaya davet ediyoruz. Katılımcılarımızın beklentisini karşılayacağını umduğumuz kampımızın, oturumlardaki aktif katılımlarınızla daha da değer kazanacağı inancındayız.

Bodrum’un samimi atmosferinde bir aile edasıyla buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında doğanın ve sosyal hayatın güzelliklerinin tadına birlikte varabilmenin heyecanını duyuyoruz.

En iyi dileklerimizle...

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Adına
Prof. Dr. İstemihan TENGİZ
Hipertansiyonla Mücadele Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.