Implant Masters Sempozyumu 2020

KONGRE TARİHİ
15 Ekim - 18 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Belek

KONGRE WEB SİTESİ
implantmasterssymposium.com
DAVET
Değerli Arkadaşlarım ve Meslektaşlarım,

Meffert İmplant Enstitüsü adına, sizleri 15 – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek olan “İmplant Masters Sempozyum 2020”de ağırlamaktan gurur duyuyorum.

Dünyanın her yerinden gelecek olan sizleri selamlıyor ve hoş geldiniz diyorum.

Bu buluşma aracılığıyla; diş implantı dünyasının en iyi bilim insanları ve tanınmış klinisyenleri tarafından sunulan üst seviye eğitimlere, ayrıca aktif olarak tartışmalara katılabilirsiniz.

Meffert İmplant Enstitüsü sizlere network oluşturmak adına zaman ve fırsatlar sunacaktır.

Olağanüstü bilimsel programımızın tadını çıkarırken, diğer yandan İmplant Masters Sempozyum’u aracılığıyla meslektaşlarınızla iletişim kurma, eski arkadaşlarla bir araya gelme ve yenilerini edinme fırsatını da yakalayacaksınız.

Sizleri Ekim 2020’de gerçekleşecek olan bilimsel tartışmalar ve eğlenceli sosyal etkileşim vaat eden heyecan verici bu toplantıya bekliyoruz. Ayrıca, tarihi zenginlikleri ile tanınan Antalya şehrini ziyaret etmenizi ve rahatlatıcı Akdeniz sahilinde parlak güneşin tadını çıkarmanızı umut ediyoruz.

Dr. Türker Örnekol
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin