İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı 2018

KONGRE TARİHİ
22 Mart - 25 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
calistay2018.infeksiyondunyasi.org
DAVET
Temel hedefimiz “Sevgili Mustafa Aydın ÇEVİK”in kişiliği gibi; herkesi kucaklayan, herkese söz hakkı verilen, günlük pratikte yaşanan problemlere çözümcül yaklaşımlar sunan ve eğitimde farklı yöntemlerin kullanımını sağlayan bir toplantı gerçekleştirmek idi. Giderek artan sayıda düzenlenen bilimsel toplantılar ve alışkanlıkların varlığında, başarılı olmak gerçekten güç olabilirdi ancak imkansız olmadığını ilk iki İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı bize gösterdi. Camiamızın deneyimli isimlerinin birikimleri ve yol göstericiliği ile değerli gençlerimizin dinamizmi ve yaratıcılığının oluşturduğu sinerji bugüne kadar hiçbir kongrede görmeye alışık olmadığımız değişik formatları içeren doyurucu ve keyifle katıldığımız çalıştayların ortaya çıkmasını sağladı.

Konunun dinamizmi, her yıl camiamıza katılan gençlerin varlığı bir yana; aradan geçen süre zarfında gerek katılımcıların, gerekse katkısı bulunan bilimsel ve sektörel kuruluşların geribildirimleri İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı’nın artık bir ritüel olması gerektiğini göstermekte. Aynı ruh ve şevkle daha iyisini yapmak üzere bu yıl da yola çıkıyoruz. 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında bilimsel çıtası daha da yüksek, yine ön planda paylaşım ve tartışmalarıyla sürprizlerle dolu İNFEKSİYON DÜNYASI ÇALIŞTAYI 2018’de daha da yüksek bir katılımla buluşmak üzere… Yolumuz açık olsun…

ÇALIŞTAY BAŞKANLARI
Dilek ARMAN
İsmail BALIK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin