İşitme Sağlığında Tanı Tedavi ve Teknolojik Yaklaşımlar-Otoloji ve Odyoloji Kongresi-1

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 27 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Doğuş Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.odyolojikongresi.com
DAVET
26-27 Nisan 2019 tarihlerinde Doğuş Üniversitesi ev sahipliğinde "İŞİTME SAĞLIĞINDA TANI, TEDAVİ VE TEKNOLOJİK YAKLAŞIMLAR. OTOLOJİ & ODYOLOJİ KONGRESİ -1" bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Doğuş Üniversitemizin yanısıra; İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ve Altınbaş Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Odyometri programı bölümlerinin katılımları ile bu kongre organizasyonuna destek vereceklerdir. Bu buluşmada işitme sağlığında tanı ve tedavileri, otoloji ile konuları konuşacağız. Bunun yanında güncel teknolojik yaklaşımlar konusunda uzmanlar sunum yapacaklardır.

Kongremiz odyometri programı olarak sahasında yapılan ilk kongre özelliğini taşıyor. Sahasında uzman meslektaşlarımızın kongremize katkı sağlayacaklar. Hedefimiz odyometri öğrencilerini de akademik etkinliklerin içinde görmek. Kongremizde genç odyometrisler de konuşacaklar.

Kongre ücretsiz olup, katılım 250 kişi ile sınırlı olduğu için kayıt işlemlerinizi web sitemiz üzerinden erken yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Katılımcı akademisyenler, sözlü ve/veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır. Kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri, yazarın isteğine bağlı olarak bildiri tam metin kitabında yayınlanacaktır. Kongre katılımcılarına da ayrıca kongre katılım belgesi, kursiyerlere de eğitime katıldıklarına dair belge verilecektir.

Şimdiden tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Hepinize akademik çalışmalarla zenginleşmiş güzel günler diliyoruz, kongrede buluşalım.

Saygı ve Sevgilerimizle

Düzenleme Komitesi:

Öğr.Gör. Dr. A. Ahmet Şirin - KONGRE BAŞKANI / Düzenleme komitesi/ Doğuş Üniversitesi SHMYO Odyometri Bölüm başkanı

Öğr.Gör. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi - Düzenleme komitesi / Yeni Yüzyıl Üniversitesi SHMYO Odyometri Bölüm

Öğr.Gör. Dr. Aycan BAŞ - Düzenleme komitesi / Altınbaş Üniversitesi SHMYO Odyometri Program Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.