Isparta Otizm Kongresi 2021

KONGRE TARİHİ
04 Şubat - 07 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ispartaotizmkongresi.com
DAVET
Isparta Otizm Kongresi, Türkiye Cumhuriyeti Isparta Valiliği, Isparta İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı tarafından 4-7 Şubat 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

Türkiye’nin dört bir tarafından otizm spektrum bozukluğu alanında uzmanlar, araştırmacılar, uygulamacılar, aileler, öğrenciler ve politikacılar kongreye davetlidir.

Isparta Otizm Kongresinin amacı, otizm üzerine çalışan çocuk ve ergen psikiyatri, pediatri, nöroloji, özel eğitim, psikoloji, psikiyatri, ergoterapi, psikolojik danışma ve rehberlik ve diğer meslek alanlarındaki uzmanların bir araya gelmelerini sağlamaktır. Çocuk, ergen ve erişkinlerde otizmin belirtilerinin, özelliklerinin ve tedavi yöntemlerinin son gelişmeler ışığında konuşulacağı, ayrıca alanda yaşanan zorlukların, sorunların ve çözüm önerilerinin tartışılacağı bir zemin oluşması hedeflenmektedir. Otizm spektrum bozukluğu olan ya da risk altındaki küçük çocuklar ve aileleri hakkındaki en güncel ve bilimsel bilgiler, kongrede otizm spektrum bozukluğu alanında ulusal alanda tanınan uzmanların yer alacağı davetli konuşmalar, sözlü ve poster bildiriler ile katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Ulusal ve uluslararası düzeyde tanınmış, otizm alanında uzmanlaşmış bilim insanlarının katılımıyla dört gün boyunca sürecek olan Isparta Otizm Kongresine otizm alanında çalışan herkesi davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Kongrede sizleri de aramızda görmek dileğiyle.

Isparta Otizm Kongresi Düzenleme Kurulu Adına

Doç. Dr. Ümit IŞIK
Süleyman Demirel Üniversitesi
Çocuk ve Ergen Psikiyatri AD

Ömer YILMAZ
Isparta İl Millî Eğitim Müdürü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin