İstanbul Bilim Üniversitesi 10. Onkoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
22 Aralık - 23 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Florence Nightingale Hastanesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.bilimonkoloji2018.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

Bu yıl onuncusunu planladığımız İstanbul Bilim Üniversitesi Onkoloji Günleri’nin konusu “Meme Kanseri’nde Güncel Yaklaşımlar”dır. Son yıllarda meme kanserinin tarama, tanı ve tedavisinde önemli değişiklikler olduğunu görmekteyiz. Hastalara uygulanacak olan tanı ve tedavi konularında karar verebilmek için radyolog, patolog ve genetik bilimcilerden daha ayrıntılı veriler almamız gerekmektedir. Bugün meme kanserinde kişiye özel tarama, tanı ve tedaviler uygulanarak aşırı tanı ve tedavilerin önüne geçilmeye çalışılmakta, bu sayede bunlara bağlı komplikasyonlar azaltılmakta ve maliyet düşürülmektedir. Tüm bu gelişmeleri değerlendirmek için 22-23 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde düzenleyeceğimiz kongremize sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk duymaktayız.

Kongremizin amacı yeni bilgiler ışığında meme kanserinin son tanı ve tedavi yöntemlerini ortaya koymak, günlük uygulamalarımızı değiştiren gelişmeleri öğrenmektir. Bunun için konusunda uzman olan değerli hocalarımızdan karşılaştığımız sorulara yanıt bulmayı amaçlıyoruz. Kongremizin hedef kitlesi, radyoloji, genel cerrahi, tıbbi onkoloji,radyasyon onkolojisi, psikiyatri ve fizik tedavi alanlarında çalışan asistanlar, uzmanlar ve genç akademisyenlerdir.

Başarılı bir kongre geçirmemiz dileklerimizle,

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Vahit Özmen

Prof. Dr. Coşkun Tecimer

Prof. Dr. Şefik İğdem

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin