İstanbul Tıp Fakültesi Geleneksel İç Hastalıkları Günleri-İnteraktif Güncelleştirme 2024

KONGRE TARİHİ
29 Şubat - 03 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Enjoy Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
ichastaliklarigunleri.com
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı olarak, uzun yıllara dayanan bir geleneği sürdürmenin gururunu yaşamaktayız. “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme” toplantılarımız, iç hastalıkları alanındaki son gelişmeleri güncel bir perspektifle ele almaktadır. Bu yıl da meslektaşlarımıza bu anlamlı platformda katılım fırsatı sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Toplantılarımız, özellikle iç hastalıkları alanında uzmanlaşmış deneyimli akademisyenlerimizin sunumlarıyla zenginleşen “İnteraktif Oturum” ve “Uzmanına Danış” formatlarına odaklanmaktadır. Genç meslektaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik özenle hazırlanan bu oturumlar, bilgi paylaşımının yanı sıra interaktif bir öğrenme deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da yoğun ilgi beklemekteyiz.

Sapanca NG Enjoy Hotel ‘de 29 Şubat – 3 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan toplantımız, iç hastalıkları alanının önde gelen uzmanlarını bir araya getirecek ve güncel tıbbi yaklaşımları ele alacaktır. Bilimsel programımız, günlük klinik pratiklerde karşılaşılan en son zorlukları ele alacak şekilde titizlikle hazırlanmıştır.

Toplantı süresince, saygıdeğer hocalarımız oturumlar dışında da genç meslektaşlarımızla birebir görüşmeler yapacak ve deneyimlerini paylaşacaklar. Bu, bilgi alışverişini ve öğrenme fırsatlarını en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu yıl da, önceki yıllarda olduğu gibi katılımcılar sözlü sunum olanağı bulabilecektir.

Siz değerli meslektaşlarımızı, 29 Şubat – 3 Mart 2024 tarihleri arasında NG Sapanca Enjoy Hotel’ de düzenlenecek olan toplantımıza katılmaya davet ediyoruz. Bilgi ve deneyimlerimizi bir araya getirerek, iç hastalıkları alanındaki güncellemelere katkı sağlayacağımız bu özel etkinlikte bir araya gelmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Prof. Dr. Kerim Güler - Prof. Dr. Şükrü Palanduz

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.