İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi 7. Bilim Günleri

KONGRE TARİHİ
05 Mayıs - 07 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.yeniyuzyil.edu.tr/bilim-gunleri-2021
DAVET
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinin geleneksel hale gelmiş Bilim Günlerinin yedinci kongresinde yeniden buluşuyoruz. Pandemi nedeniyle kongremizi online düzenliyoruz.

Bu yıl 5-7 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleşecek olan kongremizde genç bilim adamlarımızın Sözlü/ Poster bildirilerini dinlemekten büyük mutluluk duyacağız. Sağlık, Fen ve Sosyal bilimlerde tüm güncel konularının tartışılacağı etkinlikte, sunulan bildiriler kongre kitabında yayımlanacaktır.

Sizleri kongremize davet etmekten onur duyuyor, katkılarınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kongremiz, Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) tarafından Ulusal Bilimsel toplantı olarak tanımlanan doçentlik kriterlerini karşılamaktadır.

Önemli not: Yazarların talep etmesi halinde, Kongre Bilim Kurulu tarafından seçilecek bildiriler, Yeni Yüzyıl Journal of Medical Sciences Dergisinde hakem değerlendirmesinden sonra tam metin olarak yayımlanmaya hak kazanacaktır.

Hedefimiz : Bilim Günleri

Sevgi ve saygılarımızla...
Düzenleme Ekibi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin