Klinik Laboratuvarda Veri Analitiği ve Yapay Zeka Uygulamaları-Teoriden Pratiğe Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
27 Şubat 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.kbudyapayzeka.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği olarak, Koç Üniversitesi iş birliği ile 27 Şubat 2024 Tarihinde Koç Üniversitesi Hastanesi’nde düzenleyeceğimiz "Klinik Laboratuvarda Veri Analitiği ve Yapay Zeka Uygulamaları: Teoriden Pratiğe" başlıklı sempozyumumuzu sizlere duyurmanın heyecanı içindeyiz.

Sempozyumda alanımızdaki son teknolojik gelişmeler, veri analitiği ve yapay zeka uygulamaları ele alınacak, klinik laboratuvarlardaki pratik uygulamalara yer verilecektir. Multidisipliner yaklaşımla hazırladığımız programımızda mühendislik alanındaki konuşmacılarımızla beraber klinik biyokimya laboratuvarlarında veri analitiği ve yapay zeka uygulamalarından yararlanmayı ve etkin kullanma süreçlerini ele almayı hedefledik.

Sempozyum programı, katılım detayları ve konaklama bilgilerine sempozyum web sayfamızdan (https://www.kbudyapayzeka.org/) ulaşabilirsiniz.

Sempozyumda yer alan konuşmacılara ve destekleyici paydaşlarımıza teşekkür eder; sizleri sempozyumumuzda aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtir, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Dildar Konukoğlu
Başkan

Doç. Dr. Said İncir
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.