Koç Üniversitesi Santral Sinir Sistemi Demiyelinizan Hastalıklar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
11 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
ANAMED

KONGRE WEB SİTESİ
www.msandnmosd.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Koç Üniversitesi Hastanesi Demiyelinizan Santral Sinir Sistemi Hastalıkları Merkezimizin ilk bilimsel aktivitesi olarak düzenleyeceğimiz toplantımıza sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Toplantımız 11 Mayıs 2024 Cumartesi günü İstanbul’da Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (ANAMED) binasında gerçekleştirilecektir.

Sempozyumumuzda Multipl Skleroz, NMOSD, MOGAD gibi santral sinir sisteminin demiyelinizan inflamatuvar hastalıkları multidisipliner bir yaklaşımla ele alınacak, tanı ve tedavilerindeki son gelişmeler, konusunda uzman bilim insanları tarafından tartışılacaktır.

Sempozyumumuzda Harvard Tıp Fakültesi’nden Nöroimmünoloji Kliniği ve Araştırma Laboratuvarlarının Direktörü olan Prof. Michael Levy de davetli konuşmacı olarak yer alacak ve “Everything about MOG and NMO” başlıklı bir konferans verecektir.

Sempozyumumuzun amacına ulaşması sizlerin katılımı ile mümkün olacaktır. 11 Mayıs 2024 tarihinde birarada olmak ve verimli bir toplantı gerçekleştirmek dileklerimizle.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Ayşe Altıntaş

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.