Marmara Üniversitesi 7. Uluslararası Onko-Cerrahi Günleri

KONGRE TARİHİ
08 Mart - 09 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Marmara Üniversitesi Rektörlük Binası

KONGRE WEB SİTESİ
www.onkocerrahigunleri2019.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Günümüz modern tıbbında disiplinler arası işbirliğini arttırmak, bilgi alışverişini sağlamak ve genç hekimlere destek olmak hedefleriyle IASGO ile işbirliği içinde ilkini 2007 yılında gerçekleştirdiğimiz kongremizin bu sene yedincisini düzenleyeceğiz. Bu kongrede ilginizi çekeceğine inandığımız konular yerli ve yabancı konusunda uzman çok değerli konuşmacıların katılımı ile tartışılacaktır. Ayrıca toplantı öncesinde Prof.Guido Torzilli’nin katılımı ile karaciğer cerrahisinde intraoperatif ultrasonografi kursu düzenleyerek bu anlamda Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirmiş olacağız.

Bu yılki toplantımızı önemli kılan diğer bir konu da aynı zamanda IASGO Türkiye bölümünün kurulumunu tamamlamış olmamızdır.

Toplantımıza genel cerrahi, gastroenteroloji, onkoloji, nükleer tip ve radyoloji bölümlerinden meslektaşlarımızın katılım ve katkılarını bekliyor sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Ender Dulundu
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Faysal Dane
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Mahmut Gümüş
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin