Medikal Estetikte Yeterlik Kursları Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
29 Kasım - 02 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.mestderyeterlikkurslari.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Medikal Estetik Tıp Derneği kurulduğu günden bu yana estetik tıp alanının birleştirici çatı derneği olma amacını adım adım gerçekleştirmektedir. Bu süre içerisine Estetik Tıp Derneği ile ortaklaşa gerçekleştirmiş olduğumuz bir dünya kongresi, iki ulusal kongre , bir ulusal çalıştay, bir ip çalıştayı, yedi kadavra çalıştayı ve son olarak da medikal estetikte komplikasyon yönetimi sempozyumu sığdırmıştır.

Yıllar içinde bilginin paylaşımında teknik olanakların genişlemesi, ulusal ve uluslararası kaynaklara ulaşılabilirliğin artması, toplantılarda becerilerin ve deneyimin paylaşımının önemini ortaya koydu. Bu doğrultuda; yıl içine dağıtılarak yapılan veya kongrelerde gerçekleştirilen kurslar giderek artan bir ilgi görmeye başladı.

Bu bağlamda, medikal estetik alanında uygulanan çeşitli değerlendirme ve tedavi yöntemlerinin küçük gruplar halinde uygulayan kurslardan oluşan bir program hedefi ile yola çıktığımız Medikal Estetikte Yeterlik Kursları Sempozyumu’nun ilkini gerçekleştiriyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin belirleyeceği kursları 4 gün boyunca dolaşacak, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar çeşitli kurslara katılacak ve eğitimimiz sırasında eksikliğini hissettiğimiz veya kendimizi geliştirmek istediğimiz alanlarda pratik yapacağız.

İlkini düzenleyeceğimiz sempozyumumuzun hepimiz için yararlı ve keyifli geçmesini diler, gerçekleşmesinde katkıda bulunan Medikal Estetik Tıp Derneği ve Estetik Tıp Derneği yönetim kurullarına, kurs koordinatör ve eğitmenlerimize, desteklerini bizden esirgemeyen ilaç sektöründeki dostlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Dr. İbrahim Devrim Gürsoy
Mestder Yönetim Kurulu ve Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin