ON TARGED Master Oncology 2024

KONGRE TARİHİ
26 Eylül - 29 Eylül 2024

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme

KONGRE WEB SİTESİ
www.masteroncology.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Bu yıl Tıp Araştırmaları Geliştirme ve Eğitimi Derneği olarak 26-29 Eylül 2024 tarihleri arasında “ON-TARGED Master Oncology“ toplantısının ikincisini Hilton Dalaman Sarıgerme’de gerçekleştirmeyi planlamaktayız.

Kanser tedavisinde son yıllarda yaşanan çok hızlı değişim, güncel bilgilerin de sürekli yenilenme ihtiyacını doğurmaktadır. Ancak literatür tartışmasından ziyade klinik tecrübelerin doğrudan paylaşıldığı “Master Oncology” eğitim platformununun doğrudan kişisel gelişime katkı sağlayacağını umut ediyoruz.

Master Oncology olgu bazlı klinik yaklaşımların multidisipliner olarak tartışıldığı, interaktif tartışmalarla klinik tecrübelerin aktarıldığı, güncel literatür bilgileri ve son gelişmeler ışığında klinik pratiğe yansımasının değerlendirileceği ve aynı zamanda kişisel ve mesleki gelişim üzerine oturumların yer alacağı birçok oturumla farklı bir konseptte sizlerin karşına çıkacağı bir eğitim ve bilim şöleni olacaktır.

Kanser türleri ve tedavisinde tüm yeniliklerin günlük pratiğimize nasıl entegre edeceğimiz öğreneceğimiz ve hasta bakımını iyileştireceğimiz Master Oncology’i vereceğiniz öneri ve katkılarla birlikte gerçekleştireceğiz.

Bilgi, paylaşıldıkça değerlidir.

Tıp Araştırmaları Geliştirme ve Eğitimi Derneği (TARGED) olarak tıbbın değişik alanlarında özgün eğitim modülleri, araştırıcı tarafından başlatılan çalışmalar / araştırmalar, klinik çalışmalar ve uluslararası programlar ile iş birlikleri üzerine faaliyet yürüten derneğimizin zengin bilimsel içeriği ve sosyal ilişkilerimizi güçlendirecek Master Oncology’de sizleri yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

TARGED Yönetim Kurulu adına

Dr. Saadettin Kılıçkap

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.