Online Osteoporoz Halk Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Nisan - 02 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.osteohalk2021.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Osteoporoz hastalığı ve osteoporoza bağlı kırıklar; günümüzdeki hızlı sanayileşme sürecinde, gelişen tıp, bilim ve teknoloji üçgeninin odak noktasındaki insanoğlunun uzayan ömrünün ağır bir bedeli olarak karşımıza çıkmaya, sadece sağlık değil, sosyal, psikolojik ve ekonomik boyutları ile de dikkati çekmeye devam etmektedir.

Bir toplum sağlığı sorunu olarak tanımlanan ve çeşitli problemlere neden olan osteoporoza çok yönlü yaklaşımları temel alan güncel ve pratik bilgilerin sadece hekimlere ve sağlık profesyonellerine değil, halka da sunulması giderek artan bir önem kazanmaktadır.

Türkiye Osteoporoz Derneği kuruluşundan bu yana halk eğitimi etkinlikleri kapsamında paneller ve konferanslar düzenlemekte, çeşitli basılı materyaller dağıtmakta, ayrıca ücretsiz kemik yoğunluk taramaları gerçekleştirmektedir.

Bugüne kadar sizler derneğimizin davetlerine yanıt vererek toplantılarımıza geldiniz ve yıllardır gerçekten aktif katılım sağladınız.
Dernek Yönetim Kurulu üyeleri olarak, sosyal sorumluluk anlayışı ile düzenlenen bu etkinliklerin bir yenisi ile karşınızdayız. Bu kez de bizler sizlere konuk olmayı planladık; sizler için sanal bir KONGRE hazırladık.

Osteoporozu bilmek bu hastalıktan korunmanın ilk adımıdır. Bizlere düşen görev güncel bilgiler ışığında sizleri aydınlatmak, sizlere düşen görev ise, Türkiye Osteoporoz Derneği Yönetim Kurulu ve Bilim Kurulu üyeleri tarafından verilen bilgilerden yararlanmak ve önerilere uymaktır.

OSTEOPOROZ HALK KONGRESİ 1-2 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleşecek ve osteoporoz tüm yönleri ile tartışılacaktır.

http://osteoporoz.org.tr/ ve www.osteohalk2021.org adreslerinden kongre içeriğine ulaşabilirsiniz.

Yararlı bir etkinlik olmasını diliyor ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla,
Türkiye Osteoporoz Derneği
Yönetim Kurulu adına

Prof. Dr. Yeşim GÖKÇE KUTSAL
Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin