Parkinson Hastalığında Güncellemeler ve Fonksiyonel Hareket Bozuklukları Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 12 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.parkinsonsempozyumu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Parkinson Hastalığı Derneğinin 9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Muğla Sarıgerme Hilton Dalaman Otel’de düzenleyeceği Parkinson Hastalığında Güncellemeler ve Fonksiyonel Hareket Bozuklukları Sempozyumu’nda sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Sempozyumda hareket bozuklukları alanında günlük pratiğimizin başlıca konusu olan Parkinson hastalığının yönetiminde güncel yaklaşımlar ve gelecek tedaviler ele alınacak. Parkinson hastalarında az değinilen, bilgi ve deneyimlerimizin kısıtlı olduğu, geriatri yaş grubunun kırılganlık ve dayanıklılık gibi özelliklerini de gündeme getireceğiz. Parkinson hastalığının premotor ve prodromal tanısına ilişkin gelişmelere, araştırmalara da sempozyum programımızda yer verdik.

Hareket bozukluklarında fenomenoloji sempozyum ve kongrelerimizin değişmez konusu. Her zaman olduğu gibi bu yıl da alanında önde gelen, deneyimli, ulusal ve uluslararası davetli konuşmacılarımız olgu örnekleri üzerinden bizlere klinik inciler sunacaklar.

Fenomenolojik tanıda bizleri en çok zorlayan fonksiyonel hareket bozukluklarının teşhisi, patofizyolojisi ve yönetimi konusunu sempozyumun ana teması olarak belirledik. Bu alanda deneyimi olan konuşmacılarımızla fonksiyonel hareket bozukluklarını çok disiplinli olarak tartışacağız.

Katılımınız, katkı ve destekleriniz büyük bir heyecanla düzenlediğimiz sempozyumun değerini arttıracaktır. Sizleri TPHD Sempozyumuna davet etmekten onur duymaktayız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ayşe Bora Tokçaer
Türkiye Parkinson Hastalığı Derneği
Yönetim Kurulu adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.