Sağlık Bilimleri Üniversitesi 2. Enfeksiyon Hastalıkları Asistan Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Nisan - 22 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
Selçuk, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Palm Wings Ephesus

KONGRE WEB SİTESİ
www.asistankongresi.com
DAVET
Değerli Enfeksiyon Hastalıkları Asistanlarımız ve Hocalarımız,

Bilimi hayatın asıl yol göstericisi olarak kabul eden, fikri hür vicdanı hür genç hekimler olarak bizler, daha çok bilim üretmek ve bilgiyi paylaşmak mottosu ile bu yıl 2’ncisini düzenlediğimiz Sağlık Bilimleri Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları Asistan Kongremize hepinizi davet ediyoruz.

Enfeksiyon hastalıkları asistan hekimleri olarak hocalarımızın desteği, üniversitemizin gücü ile düzenleyeceğimiz bu kongrede birçoğumuzun aktif görev alarak akademik hayatın ilk adımlarını tecrübe edeceğiz. Benzeri olmayan bu bilimsel platformda bizler bu heyecanı yaşarken yanımızda olmanızı değil, bu anı birlikte yaşamayı istiyor, hedefliyoruz.
Yaşanan pandemi uzmanlık alanımızın önemini ve zorluklarını gözler önüne sermiştir. Salgın hastalıkların önlenmesi, aşılanma, akılcı antimikrobiyal yönetişim gibi oldukça geniş ve kapsayıcı sorumluluklarımız fiziksel yükün yanında mental yükleri de beraberinde getirmektedir.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz” sözüne layık olabilmek için genç hekimler olarak çok okuyup, çok çalışmamız gerektiğinin farkındalığı ile oldukça zengin ve doyurucu bir program hazırlamaktayız.
Sadece bilimsel açıdan değil aynı zamanda sosyal açıdan da renkli etkinlikler ile süsleyeceğimiz kongremiz sayesinde, yorucu çalışma temposuna kısa bir mola ile birliğimizin gücünden enerji toplayacağımıza inanmaktayız.
20-22 Nisan 2024 tarihleri arasında Palm Wings Ephesus Hotel, Selçuk-İZMİR’de gerçekleştirilecek olan kongremizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

“Kongre Düzenleme Komitesi” adına

Kongre Başkanı
Dr. Elif Özge DAMAR MIDIK

Kongre Başkan Yardımcısı
Dr. Gülşah GELİŞİGÜZEL

Kongre Sekreteri
Dr. Berk Leon HORASAN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.