Sağlık Bilimleri Üniversitesi 8. Gastroenteroloji Günleri

KONGRE TARİHİ
13 Eylül - 15 Eylül 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Harbiye Askeri Müzesi

KONGRE WEB SİTESİ
gastroenteroloji.sbugunleri.org
DAVET
Sevgili Gastroenteroloji Ailesi, Değerli Meslektaşlarım,

8. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gastroenteroloji Günleri’nin 13-15 Eylül 2024 tarihlerinde İstanbul’da Harbiye Askeri Müzesi’nde yapılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Daha önceki kongrelerimiz Gastroenteroloji ve Hepatolojinin güncel, ilgi çekici ve sorunlu alanlarının değerli hocalarımız eşliğinde tartışıldığı konuşulduğu bir platform haline gelmiştir. Kongremiz zengin içeriğiyle sadece Gastroenterologların değil, İç Hastalıkları, Aile Hekimliği, İnfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji Cerrahisi asistan ve uzmanlarının da ilgisini çekmektedir. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak sekizincisini düzenleyeceğimiz geleneksel SBÜ Gastroenteroloji Günleri’nin en az geçmiştekiler kadar başarılı olması için hepinizin katkı ve desteklerini beklemekteyiz. Akademik dönemin başlangıcında, sıcak Eylül günlerinde, sizi İstanbul’un merkezindeki Harbiye Askeri Müzesinde gerçekleşecek, bu bilimsel ve sosyal şölene davet ediyoruz.

Sizinle, sizin katkılarınızla, sunumlarınızla, poster ve sözlü sunumlarınızla daha güzel bir toplantı olacağına inanıyoruz.

Saygılarımızla

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Canan Alkım

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.