Sağlık Çalışanları Kongresi-SACAK 2020

KONGRE TARİHİ
05 Mart - 08 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Sungate Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.sacak2020.org
DAVET
Değerli Sağlık Çalışanları,

Ülkemizde ilk defa düzenlenecek olan “Sağlık Çalışanları Kongresi’ni” sizlere duyuruyor olmanın heyecanını ve onurunu yaşıyoruz.

Günümüzün değişen koşullarında hasta ve sağlık çalışanı ilişkisinde “Devlet-Sağlık Çalışanı, Hasta-Sağlık Çalışanı ve Hasta Yakını-Sağlık Çalışanı” kavramları ile öne çıkan sorunlara multidisipliner çözüm yolları geliştirmek adına bu kongreyi düzenlemeyi planlıyoruz. Sağlık çalışanı ile hastanın odağında sağlık hizmeti bulunmaktadır. Sağlık çalışanı ile hastayı karşı karşıya getirmemek, sağlık çalışanlarının ömürlerini insanlara sağlık vermek için harcadığını sosyal, bilimsel her alanda daha iyi anlatmak adına bu kongreyi düzenlemeyi planlıyoruz.

Suriye’de Zeytin Dalı Harekatı’nda görevini yaparken şehit düşen Burak TATAR, hastası tarafından silahla başından vurularak şehit edilen Dr. Fikret HACIOSMAN, ameliyat ettiği hastanın ölümünden sorumlu tutularak torunu tarafından şehit edilen Dr. Ersin ARSLAN, Sivas’ta ambulans kazası sonucu şehit olan Hüseyin GÜRHAN ve görevlerini fedakârca yerine getiren binlerce Sağlık Çalışanı adına bu kongreyi düzenlemeyi planlıyoruz.

Sizleri düzenleyecek olduğumuz “Sağlık Çalışanları Kongresi’nde” aramızda görmekten onur duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Kemal MEMİŞOĞLU
Saçak 2020 Kongresi Onursal Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin