San Diego Sonrası 2023 Biterken Lösemi Lenfoma Miyelom Güncellemesi

KONGRE TARİHİ
23 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
llmguncellemesi2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Düzenleme Kurulu olarak sizleri, Lösemi Lenfoma Miyelom Derneğimizin 23 Aralık 2023 tarihinde Ankara Hilton Otel’de fiziki olarak gerçekleştireceği, “SAN DİEGO SONRASI 2023 BİTERKEN LÖSEMİ LENFOMA MİYELOM GÜNCELLEMESİ” toplantısına davet etmekten mutluluk duyarız.

Gelenekselleşen ve büyük ilgi toplayan, Amerika’da yapılan 65. Amerikan Hematoloji Derneği Yıllık Toplantısı sonrası hematoloji alanında gelişmelerin aktarıldığı güncelleme toplantımızı gerçekleştirecek olmanın heyecanı içindeyiz.

Toplantımız mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren önemli bir platform olacaktır. Fikir lideri pek çok hocamızın bizlerle birlikte olacağı toplantımızda güncellenen bilgilerin klinik pratiğe ve akademik çalışmalara ışık tutmasını amaçlıyoruz.

Toplantımızın bilimsel gücü sizlerden gelecek bildirilerle artacaktır. Bildiriler poster olarak değerlendirilecektir. Toplantı sonunda en iyi 5 çalışmayı belirleyip kazananlara bir armağanımız olacaktır.

Özenle hazırlanan bilimsel programımızda hematoloji alanında yaşanan güncel gelişmelerin paylaşılacağı bu toplantının verimli şekilde gerçekleştirilmesi için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Toplantımızda buluşmak dileğiyle...

Prof. Dr. Muhit Özcan
Dernek Başkanı

Prof. Dr. Selami Koçak Toprak
Dernek Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.