Sürdürülebilir Gıda Sistemleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Kasım - 12 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Manisa, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
guvenligida.mcbu.edu.tr
DAVET
Değerli Paydaşlarımız,

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü olarak 10-12 Kasım 2022 tarihlerinde düzenleyeceğimiz “Sürdürülebilir Gıda Sistemleri” Kongresine sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Gıdada sürdürülebilirlik konusu ile ilgili her alandan değerli bilim insanlarını, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililerini ve özel sektör temsilcilerini bir arada buluşturmayı hedeflediğimiz “Sürdürülebilir Gıda Sistemleri” Kongresinde bilimsel çalışmaların ve uzman görüşlerinin paylaşılması, sorunların ve çözüm önerilerinin birlikte değerlendirilmesi hedeflenmektedir.

Panel, sözlü ve poster sunumlar, sergi ve stantlara yer vereceğimiz bu kongrede tüm paydaşlarımızı bir araya getirmekten ve sizleri Manisa’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla

Kongre Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Neriman BAĞDATLIOĞLU

MCBÜ Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.