Surgical Management Of The Knee Cartilage Lesions Symposium

KONGRE TARİHİ
01 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Şişli, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.eklemkikirdagi.com
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Uluslararası Kıkırdak Tamiri Derneği (International Cartilage Repair Society, ICRS) çatısı altında, 1 Eylül 2018 tarihinde İstanbul’da ‘Diz kıkırdak lezyonlarına yaklaşım’ sempozyumu gerçekleştirilecektir. Günümüzde kıkırdak yaralanmaları ve bunların cerrahi ve cerrahi dışı tedavilerine yaklaşım konusunda yoğun bir ilgi mevcuttur. ‘Diz kıkırdak lezyonlarına yaklaşım’ sempozyumu diz kıkırdak yaralanmalarında cerrahi tedavi stratejileri hakkında olacaktır. Diz eklemi kıkırdak lezyonlarının cerrahi tedavi stratejileriyle ilgili en yeni bilgileri konularında çok tecrübeli isimlerden dinleme imkânı bulabileceğiz.

Konuya ilgi gösteren tüm klinisyenleri ve bilim insanlarını sempozyumumuza davet etmekten mutluluk duymaktayız. Lütfen takviminize 1 Eylül 2018 tarihini işaretleyin ve İstanbul gibi eşsiz bir yerde ve en güzel mevsiminde birlikte olalım.

Prof. Dr. Cem Nuri Aktekin
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin