TİHUD İç Hastalıkları Kış Okulu 2023

KONGRE TARİHİ
02 Mart - 05 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Hotel Belek

KONGRE WEB SİTESİ
www.ichastaliklarikisokulu.com
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği tarafından, altıncısı düzenlenecek olan İç Hastalıkları Kış Okulu, 2-5 Mart 2023 tarihleri arasında Xanadu Resort Otel, Belek, Antalya‘da gerçekleştirilecektir.

Düzenleme Kurulu’nca titizlikle hazırlanan, İç Hastalıkları alanındaki önemli konular ve yeni gelişmelerin tartışılacağı toplantının programı çok kısa sürede sizlerle paylaşılacaktır. Büyük başarı ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda, bu senede iç hastalıkları alanındaki yenilikler; özellikle kliniğe ve günlük pratiğe yansıyan yönleriyle ele alınacaktır.

Okul bilimsel programının yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inandığımız toplantımızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Serhat ÜNAL
Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.