TKD Kardiyobahar-Kardiyoloji Bahar Güncellemesi Toplantısı 2024

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 10 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
kardiyobahar2024.tkd.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kardiyoloji Derneği Çalışma Grupları tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen, TKD “Kardiyobahar” Kardiyoloji Bahar Güncellemesi Toplantısı 07 - 10 Mart 2024 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Elexus Hotel Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

Yakın zamanda yayınlanmış kılavuz değişikliklerini etraflıca gözden geçireceğiz. Teorikten pratiğe kılavuz oturumları ile ülkemiz gerçeklerine uygun güncel tedavilerin nasıl olması gerektiğini tartışacağız.

İlginç ve tartışmalı olguların bilimsel bir platformda gözden geçirilmesi önemlidir ve mesleki gelişmemize katkısı büyük olmaktadır. Bu nedenle toplantımızda olgu odaklı oturumlara bu yıl daha fazla yer veriyoruz.

Son gelişmeleri ve değişimleri tartışarak bilgilerimizi güncelleyeceğimiz toplantımızda sizleri de aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız. Kıbrıs’ta TKD “Kardiyobahar” Kardiyoloji Bahar Güncellemesi Toplantımızda görüşmek ümidi ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Muzaffer Değertekin
TKD Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Dursun Aras
TKD Başkan Yardımcısı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.