TMC 2020 Çevrim İçi Mikrobiyoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
25 Aralık - 27 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tmcvirtual2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Endüstri Temsilcileri,

11-15 Kasım 2020 tarihleri arasında büyük bir heyecanla düzenlemeyi planladığımız TMC 2020 Kongresinin yaşanan pandemi süreci nedeniyle gerçekleştirilemeyeceği kısa süre önce sizlere duyurulmuştu.

Bu gelişme üzerine Türk Mikrobiyoloji Cemiyeti Yönetim Kurulu, 2020 yılı içerisinde alanımızda yaşanan yeni gelişmelerin paylaşılacağı ve COVID-19 pandemisi ile ilgili değerlendirmelerin yapılacağı çevrim içi bir sempozyum düzenlenmesine karar vermiştir. Ankara Mikrobiyoloji Derneğinin de destek vereceği sempozyum, Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği ile birlikte düzenlenecektir.

Paydaş dernekler ve tüm çalışma gruplarımız, pandemi sebebi ile yaşadığımız bu olağanüstü koşullarda sempozyumun başarılı olabilmesi için Sempozyum Düzenleme Komitesinin koordinasyonunda büyük bir uyum içinde ve var güçleri ile çalışmaktadırlar. Bu gayretlerinden dolayı kendilerine yürekten teşekkür ederiz.

Sempozyum kapsamında COVID-19 pandemisi, aşılar, salgınlar, küresel sağlık sorunları, mikrobiyota, sendromik yaklaşımlar ve biyoinformatik gibi güncel konular, ülkemizin alanlarında yetkin bilim insanları tarafından sunulacak ve mikrobiyoloji camiasını ilgilendiren tüm sorunlar farklı disiplinlerden gelen katılımcılarla birlikte tartışılacaktır.

Pandemi nedeniyle TMC tarihinde ilk kez yapılacak olan çevrim içi sempozyumda, tıpkı yüz yüze olan kongrelerimizde olduğu gibi birden fazla salonda birbirinden ilginç konuları irdeleyen konuşmacılarımız ve konularımız olacaktır. Etkinlik aralarında endüstri firmalarının alanımızdaki gelişmeleri sergileyeceği “gezgin odalarında” bilgilendirmeler yapılacaktır. Üyelerimizin değerli çalışmalarını sunma imkânı bulacakları “temalı sözlü sunum” odalarımız olacaktır. İlgi durumunuza veya program akışına göre ilgilendiğiniz oturumların başlama saatleri, cep telefonlarınıza gelen mesajlarla anlık olarak sizlere hatırlatılacaktır. Birçok yeniliği bir arada deneyimleyeceğimiz sempozyumumuzda sizlerle buluşmayı arzu etmekteyiz.

Derneğimizin 89. kuruluş yıldönümünde gerçekleştireceğimiz bu sempozyuma katılımlarından dolayı tüm meslektaşlarımıza ve konuklarımıza, destek olan endüstrisi temsilcilerine şükranlarımızı şimdiden sunarız. 25-27 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlenecek, bu ilk çevrim içi mikrobiyoloji sempozyumuna sizleri davet etmekten mutluluk duyarız.

Sempozyumda görüşebilmek dileğiyle.

Sempozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin