TMFTP Derneği Fetal Tıp ve Prenatal Tanı Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Haziran - 02 Haziran 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tmftpfetaltip2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği kurulduğu günden bu yana düzenlemiş olduğu bilimsel toplantılarda güncel konuları ele almış ve meslektaşlarımızın bilgi ve becerilerini artırarak günlük uygulamalarda sık karşılaşılan sorunları çözmelerinde yardımcı olmaya çalışmıştır.

İşte bu anlayışla sizleri yeni bir toplantıya davet etmenin gururunu yaşıyoruz. Derneğimizin “Fetal Tıp ve Prenatal Tanı Subgrubu”nun 1-2 Haziran 2018 tarihinde, Sheraton Hotel Ankara’da düzenlemeyi planladığı toplantıya katılımınızı bekliyoruz. Toplantının amacı kadın hastalıkları ve doğum hekimlerini ve prenatal tanıda vazgeçilmez olan genetik hastalıkları uzmanlarını bir araya getirerek sorunları tartışmak ve uygulamalarda daha doğru ve güncel yaklaşımların sergilenmesine yardımcı olabilmektir. Toplantıyı hem kadın doğum uzmanlarının, hem de genetik uzmanlarının prenatal tanıda kullanılan tetkik ve teknikleri her boyutu ile tartışacakları ve birbirlerini daha iyi anlayabilecekleri bir formatta düzenlemeye çalıştık.

TMFTP Derneği Fetal Tıp Prenatal Tanı Subgrubu adına 1-2 Haziran 2018’da Ankara’da buluşmak ümidi ile sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

Prof. Dr. Acar Koç
Fetal Tıp ve Prenatal Tanı Subgrup Başkanı

Doç. Dr. Şevki Çelen
Fetal Tıp ve Prenatal Tanı Subgrup Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin