TMFTP Tıbbi Uygulamalar ve Hukuk Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Ankara Üniversitesi 50. Yıl Amfisi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tmftphukuk2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşımız,

Hastalıkları önlemek, hafifleştirmek veya iyileştirebilmek çabalarının tümü olan tıp, bilim ile sanat arasında özgün bir yer alır. Bu nedenle metotlar, teknikler ve protokoller kadar, ahlaki değerleri merkez alan uyulması ve kaçınılması gereken davranışlar bütününü, sosyal düzeni sağlayan haklar ile birlikte yürütmek, tıbbın zorunluluğudur.

Bu evrensel gerçeğe duyarlı derneğimiz, Hukuk-Etik Subgrubu etkinlikleri çerçevesinde düzenleyeceği bu toplantıda, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nın, öncelikle Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Yandal çalışanları ve Hukuk Uzmanları’nın değerli bilgilerini sunma, paylaşma ve tartışmalarını önemsemektedir. Ayrıca sağlık alanında yaşadığımız süreçte suçlanmalar karşısında defansif tıbba yönelen hekimlerin sorunlarının bir nebze de olsa bu vesile ile gündeme gelmesini sağlayacağımızı düşünüyoruz.

23 Kasım 2019 tarihinde Ankara Üniversitesi 50.Yıl Amfisi’nde gerçekleşecek olan TMFTP Tıbbi Uygulamalar ve Hukuk Kongresi’nde sizleri aramızda görmeyi umuyor, değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği Yönetim Kurulu adına saygılarımı sunarım.

Doç. Dr. Nuri Danışman
Subgrup ve Kongre Eş-Başkanı

Doç. Dr. Zeki Şahinoğlu
Subgrup ve Kongre Eş-Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.