TND 3. Nörorehabilitasyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
06 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.nororehabilitasyon.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Nörolojik hastalıklarda tedavinin tamamlayıcısı ve ayrılmaz bir parçası olan nörorehabilitasyona ilişkin temel konuların yanında restoratif nöroloji gibi güncel konuların yer alacağı ve klinik uygulamaya yönelik bilgilerin paylaşılacağı "3. Nörorehabilitasyon Sempozyum", 6 Aralık 2019 tarihinde İstanbul'da yapılacaktır.

Nörorehabilitasyonda güncel uygulamalar, teknolojik yeniliklerin nörorehabilitasyon alanında kullanımı, nörolojik hastalıklarda rehabilitasyonun sınırları, nörorehabilitasyonun diğer tedavi modaliteleri ile bütünleştirilmesi, robotik rehabilitasyon ve telerehabilitasyon gibi güncel konuların ve klinik uygulamaya yönelik konuların yer alacağı toplantı TND Nörorehabilitasyon Çalışma Grubu tarafından-Türk Nöroloji Derneği sponsorluğu ile gerçekleştirilecektir.

Sınırlı sayıda katılım mümkün olabilmesi nedeniyle erken başvurularınızın önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.

TND Nörorehabilitasyon Çalışma Grubu Adına
Prof. Dr. Taşkın Duman

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.