TND SPSCG 27. Spinal Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
27 Ekim - 30 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Island Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.spinalsempozyum.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Günümüzde spinal patolojilerin tanı ve tedavisindeki değişim ve yenilik baş döndürücü bir hızla ilerlemektedir. Bu kadar yoğun ve hızlı değişim yeniliklere adapte olmakta hekimleri zorlarken bu yeniliklerin ve değişimlerin ne kadar zaruri olduğu sorusunu da akla getirmektedir. Bu çerçevede spinal patolojilerin tanı ve tedavisinde bir çok farklı uygulama tartışma konusu olmaktadır.

Spinal cerrahide tartışmalı konuların, uygulamaların giderek artması Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Grubu’nu (SPSCG) bu konuların tartışılacağı bir sempozyum düzenlemeye sevk etmiştir.

Bu Sempozyumun amacı:Tartışmalı konuların bol olgu örnekleri ile tartışılıp her konuda olmasa bile bazı konularda uzlaşının sağlanması, soru işaretlerinin en aza indirgenmesidir ‘Spinal Cerrahide Tartışmalı Konular’ konu başlıklı sempozyumumuz 27-30 Ekim 2023 tarihlerinde Bodrum’da gerçekleştirilecektir. Hep beraber sempozyum konusu ile ilgili bilgilerimizi güncelleyeceğimiz, deneyimlerimizi paylaşacağımız bu toplantının belki de en önemli kısmı ise Cumhuriyetimizin 100. Yılında, 29 Ekim 2023 gecesi yapacağımız Cumhuriyet Balosu olacaktır.

Saygılarımızla

TNDer SPSCG Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.