TRD Yaz Okulu 2024

KONGRE TARİHİ
10 Mayıs - 12 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
Eskişehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Tasigo Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
trdyazokulu.com
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatoloji Derneği olarak, bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Yaz Kursu için sizleri 10-12 Mayıs 2024 tarihlerinde Eskişehir’de ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

Bu yılki programımız, romatolojide pröpodetikten son gelişmelere kadar geniş bir yelpazeyi kapsamakta ve alanımızın önde gelen uzmanları tarafından sunulacak değerli konuşmaları içermektedir. Programımızın ayrıntılarını ekte bulabilirsiniz.

Eskişehir’in tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetme fırsatı bulacağınız bu etkinlikte, mesleki bilgi ve becerilerinizi güncelleyebilecek, meslektaşlarınızla deneyimlerinizi paylaşabilecek ve romatoloji alanındaki en yeni gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Bu önemli etkinliğimizde sizleri aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Katılımınız, etkinliğimizin değerini artıracak ve mesleki birlikteliğimizi pekiştirecektir.

Saygılarımızla,

İsmail Sarı & Timuçin Kaşifoğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.