TTB Aile Hekimliği Kolu 2. Aile Hekimleri Buluşması

KONGRE TARİHİ
22 Şubat - 24 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Grida City Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ttb.org.tr
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türk Tabipleri Birliği Aile Hekimliği Kolu (TTB-AHK), 2015 yılında ‘Birinci Aile Hekimleri Buluşması’nı gerçekleştirmiş, toplantıda yapılan tartışmalar Kitap haline getirilerek yayımlanmıştı. http://www.ttb.org.tr/kutuphane/ahek_bulusma.pdf

Birinci basamak sağlık hizmetlerini tüm boyutlarıyla değerlendirmek, uygulamaları gözden geçirmek, öncelikli sorunları görüşebilmek; önümüzdeki dönem derinleşecek olan ekonomik kriz ortamında sağlık çalışanlarının temel hak kayıpları ve toplumun sağlığına etkilerini geniş bir pencereden görüşüp, tüm bunlara karşı öneri ve taleplerimizi belirlemek istiyoruz.

Bu amaçla TTB- Aile Hekimliği Kolu, 22-24 Şubat 2019 tarihleri arasın da Antalya da, ‘İkinci Aile Hekimleri Buluşması’ adıyla bir buluşma gerçekleştirecektir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.