Türk Eczacıları Birliği Uluslararası Katılımlı E-Kongre

KONGRE TARİHİ
19 Şubat - 21 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.eczacilikkongresi.com
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Dünyamız, 2019 yılı Aralık ayından bu yana bir yılı aşkın bir süredir “Covid-19 Pandemisi” ile mücadele ediyor. Covid-19 Pandemisi, başlangıcından itibaren sağlıktan eğitime, siyasetten ekonomiye, iletişimden psikolojiye kadar toplumsal yüzlerinde derin ve sarsıcı kırılmalar yarattı.

Türk Eczacıları Birliği olarak biz de birinci yıldönümünde Covid-19 Pandemisi’nin farklı boyutlarını, sağlık sistemlerine, mesleğimize, meslektaşlarımıza ve sağlık çalışanlarına etkilerini; gelişim seyrini, yürütülen mücadeleyi ve mücadelede bugün gelinen aşamayı, gelecek öngörülerini, toplumsal yapılarda ve bireysel yaşantılarımızda yarattığı dönüşümleri masaya yatırmak istedik. “Pandeminin Gölgesinde Sağlık ve Eczacılık” ana teması ile gerçekleştireceğimiz Kongremizde 50’i aşkın her biri birbirinden değerli akademisyen, araştırmacı ve uzman konuşmacı olacaklar. Bizlere yeni ufuklar kazandırıp zenginleştirecek, aramızdaki bağları güçlendirecek ve yeni bağlar kuracak bu bilimsel şölene hepinizi bekliyoruz.

Pandemiyi geride bıraktığımız, yüz yüze Kongre ve etkinliklerde buluşup, birbirimize sarılacağımız günlerin yakın olması umuduyla...

Ecz. Erdoğan ÇOLAK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin