Türk Neonatoloji Derneği 4. Ulusal Surfaktan Replasman Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
01 Şubat - 02 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Levent Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.usrs2019.com
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Sizleri iki yılda bir düzenlediğimiz ve artık gelenekselleşen “Ulusal Surfaktan Replasman Sempozyumu”nun 4.sü için 1-2 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul, Wyndham Grand Levent Otel’e davet etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Önceki toplantılara sağladığınız yüksek katılım ve ilginin getirdiği heyecan ve istekle yola çıktık.

Sempozyumumuzun ana çatısını yine son iki yılda SPIN’de başarıyla ülkemizi temsil eden sizlerin çalışmalarının sözlü sunumları oluşturacak. Bu yıl uluslararası iki davetli konuşmacımız olacak. Prof. Dr. Daniel de Luca “RDS Tedavisinde Surfaktan Doz Optimizasyonu”, PhD. Mark Parry Billlings ise “Neonatolojide Dünden Bugüne” başlıklı birer konferans verecek. Bu sunumların, sizlerin değerli katkı ve sorularıyla zengin bir tartışma ortamı sağlayacağını düşünüyorum.

Sempozyum ile birlikte genç arkadaşlarımız için çok talep gören “Klinik Araştırmacı Eğitim Kursu”nu yine planladık. Sempozyumdan bir önceki gün düzenlenecek olan bu kursun mesleki gelişim açısından genç meslektaşlarımıza çok yararlı olacağını düşünüyoruz.

Toplantıların sadece bilimsel değil, sosyal birlikteliği de sağlayan ortamlar olduğuna inanıyorum. Bu sempozyum aracılığıyla yenidoğana hizmet veren camiamızın kıymetli emekçileri, bu kez İstanbul’un güzel atmosferinde bir araya gelip tecrübelerini paylaşma ve ilişkilerini geliştirme şansına ulaşacaklar.

Bilimsel ve sosyal açıdan doyurucu ve keyifli geçeceğine inandığımız sempozyumun sizlerin varlığı ile zenginleşeceğinden hiç şüphemiz yoktur.

Saygı ve sevgiyle,

Prof. Esin Koç
Türk Neonatoloji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.