Türk Nöroloji Derneği 1. Nöromusküler Hastalıklar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
25 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.noromuskuler.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Türk Nöroloji Derneği Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu tarafından 10-12 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan TND III. Nöromusküler Hastalıklar Kongresini, yaşanan pandemi nedeniyle hatırlanacağı üzere 23-25 Ekim 2020 tarihleri arasına ertelemiştik.

Pandemi koşullarının devam etmesi nedeniyle bu yılki kongremizi sanal ortamda gerçekleştirmek mecburiyeti doğdu. Bu sebeple bu seneki bilimsel toplantımızı 1 günlük eğitim aktivitesi olarak 25 Ekim 2020 tarihinde “TND I. Nöromusküler Hastalıklar Sempozyumu” adıyla online olarak gerçekleştireceğiz.

Önceden ilan edilen bilimsel programın kısaltılmış haliyle gerçekleştirilecek online sempozyumda, nöromusküler hastalıkların değişik konularını alanlarında uzman yerli ve yabancı konuşmacılardan dinleme fırsatı bulacak, alanımızda karşılaştığımız sorunları birlikte tartışacağız. Sözel bildiriler farklı merkezlerin deneyimlerini bizlere sunacak.

Nöromusküler hastalıklar ile ilgili doğru ve güncel bilgileri dinlemek ve tartışmalara katkıda bulunmak isteyen tüm meslektaşlarımızı ve işbirliği içinde çalışmaktan mutlu olduğumuz farklı alanlardan tüm arkadaşlarımızı etkinliğimizde görmeyi arzu ediyoruz.

25 Ekim 2020 pazar günü buluşmak dileğiyle..

Saygılarımızla,

Türk Nöroloji Derneği
Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu Adına
Prof. Dr. Kayıhan ULUÇ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin