Türk Oftalmoloji Derneği 19. Mart Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
08 Mart - 10 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Adana Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
todnet.org/MartSempozyumu2024
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği 19. Mart Sempozyumu’nun konusunu “2023’de neler değişti, neyi farklı yapıyorum?” olarak belirlemiştik. Ne yazık ki, sempozyumun hemen öncesinde yaşadığımız büyük deprem felaketi yalnızca bölgemizde değil, ülkemizde de pek çok şeyi değiştirdi. Geçen yıl çok yoğun emek harcayarak hazırlığını yaptığımız sempozyumumuzu gerçekleştirememek bizleri çok üzmüştü. Neyse ki, her acının ilacı olan zaman yine çok hızla geçti ve bizi sizinle sonunda kavuşabilecek olmanın eşiğine getirdi.

Geçen yıl sizleri davet ederken Çukurova’da bahar coşkusundan, sevgiden ve umutlardan bahsetmiştik. Heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Programımızda, başlıktaki yıl dışında büyük bir değişiklik olmadı. Atatürk Türkiye’sinde yetişmiş ve yaptıkları işte öncü onlarca meslektaşımız “bu yıl nelerin değiştiğini ve neyi farklı yaptığını” geçtiğimiz bir yılın tecrübelerini de ekleyerek bizlerle paylaşacak.

Türk Oftalmoloji Derneği 19. Mart Sempozyumu, cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında Çukurova coğrafyasında düzenlenen ilk oftalmoloji toplantısı olacak. Organizasyon komitesi olarak bu tarihi önemi duyumsayarak, siz meslektaşlarımızın en iyisine ulaşabilmesi için çok yoğun bir faaliyet ve çalışma içindeyiz. Sizlerle nazarlardan uzak, sağlık ve umut dolu güzellikler içinde bir an önce buluşmayı hedefliyoruz.

Bu toplantının organizasyonundaki desteklerinin ötesinde, deprem felaketinin ilk dakikalarından itibaren yardımımıza koşan Türk Oftalmoloji Derneği Merkez Yönetim Kurulu’na; davetimizi kabul ederek tecrübelerini bizimle paylaşacak olan meslektaşlarımıza; siz çok değerli katılımcılarımıza ve toplantımızdan maddi desteklerini esirgemeyen ve bu etkinlikten daha fazla sayıda meslektaşımızın yararlanmasını sağlayan sponsor firmalara son olarak da özverili ve titiz çalışmalarından dolayı K2 firması ve çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.

Prof. Dr. Altan Atakan Özcan
TOD Çukurova Şube Yönetimi adına
TOD Çukurova Şube Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.