Türk Oftalmoloji Derneği 33. Sanal Yaz Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
25 Eylül - 26 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.todnet.org/yazSempozyumu2021
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

25-26 Eylül 2021 tarihleri arasında Türk Oftalmoloji Derneği Diyarbakır Şubesi’nin düzenleyeceği 33. Yaz Sempozyumu'na davetlisiniz. Sanal ortamda yapılacak olan, zengin bilimsel içerikli programa katılım sağlamanız bizleri onurlandıracaktır.

Sempozyumun ana konusu: "Retina Vasküler Hastalıkları"

Retina vasküler hastalıkları oftalmolojinin en temel konularından biri olup bu hastalıkların bir kısmının görülme sıklığı gittikçe artmaktadır. Sempozyumda retina vasküler hastalıklarının güncel yaklaşımları paneller, konferanslar ve olgu sunumları ile konusunda uzman meslektaşlarımız tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Ayrıca pek çok meslektaşımızın bilimsel çalışmalarını sunduğu sözlü bildiri oturumları da programda sunulacaktır.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen TOD Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran tüm konuşmacılara, sempozyuma sponsor olarak destek veren firmalara, organizasyondaki özverili çalışmalarından dolayı D Event firma ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Saygılarımla

Doç. Dr. Muhammed BATUR
TOD Diyarbakır Şubesi Başkanı
TOD Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.