Türk Oftalmoloji Derneği 35. Yaz Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
22 Eylül - 24 Eylül 2023

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
todnet.org/yazsempozyumu2023
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Diyarbakır Şubesi tarafından 22-24 Eylül 2023 tarihleri arasında Diyarbakır Radisson Blu Oteli’nde Op. Dr. Kubilay Bilek anısına gerçekleştirilecek olan ‘’Vitreoretinal Cerrahide Yenilikler’’ konulu 35. Yaz Sempozyumu’na sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

Nisan 2022 yılında çok erken yaşta kaybettiğimiz değerli meslektaşımız Op. Dr. Kubilay Bilek 2018-2020 yılları arasında TOD Diyarbakır Şubesi başkanlığı yapmıştır. Op. Dr. Kubilay Bilek başarılı, yardımsever, çalışkan, çok yönlü, sevecen ve hepimizin kalbinde yer edinmiş bir meslektaşımızdı.

Vitreoretinal cerrahi alanında, dünyada ve yurdumuzda akademik ve teknik anlamda önemli gelişmeler yaşanmıştır ve gelecekte de bu gelişimin hızla devam edeceği anlaşılmaktadır. Bu alana olan ilgi yurdumuzda da yoğun şekilde artmaktadır. Bu bağlamda, hem bugünün önemli konu başlıklarının hem de geleceğin olası gelişmeleri ele alınacaktır. Sempozyumda çok değerli ve deneyimli meslektaşlarımızdan bilgi aktarımı yapılacak ve özellikli başlıklar altında tedavide bugün ve gelecekteki olası çözümler anlatılacaktır.

Bu sempozyumun konu başlığı ile ilgili üç konferans, sekiz panel, bir yuvarlak masa toplantısı gerçekleştirilecektir. Değerli çalışmaların sunulacağı, biri Genç Oftalmologlarla gerçekleştirilecek olan sözlü bildiri oturumları yer alacaktır. Ayrıca Tıbbi Retina Birimi ile Oküler Travmatoloji ve Medikolegal Oftalmoloji Birimi aktiviteleri de birer oturumda gerçekleştirilecektir.

Surları, Hevsel Bahçeleri, Zerzevan Kalesi, On Gözlü Köprü gibi tarihi yerleri yanında, damağa hitap eden kadim lezzetleri olan Diyarbakır’da sizleri ağırlıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Bu sempozyumda güzel bir bilimsel etkinlik gerçekleşmesini sağlayacak değerli konuşmacılarımıza ve bilimsel çalışmalarını paylaşacak olan meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Desteklerini esirgemeyen TOD MYK’ya ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz. Siz sayın meslektaşlarımıza verimli ve güzel bir bilimsel toplantı sunabilmek için katkısı olan endüstri firmalarına ve organizasyon firmamız Invictus Turizm çalışanlarına teşekkür eder, sizleri aramızda görmekten çok mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Sağlık dileklerimizle, saygılar…

Prof.Dr. Fatma Ülkü Çeliker
TOD Diyarbakır Şube Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.