Türk Oftalmoloji Derneği 45. Kış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
19 Ocak - 21 Ocak 2024

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE YERİ
Dedeman Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
todnet.org/KisSempozyumu2024
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri büyük bir heyecanla, 19-21 Ocak 2024 tarihleri arasında Konya Dedeman Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Türk Oftalmoloji Derneği 45. Kış Sempozyumu'na davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Bu yılki sempozyumumuzun konusu "Oftalmolojide Komplikasyonlar ve Yönetimi" dir.

Oftalmolojide komplikasyonların erken teşhisi ve uygun yönetimi, görme kaybını önlemek, göz sağlığını korumak ve hastaların yaşam kalitesini artırmak için önemlidir. Günümüzde gelişmiş görüntüleme sistemlerinin daha erişilebilir olması, literatür ve cerrahi bilgilerimizin artması bu komplikasyonların tanısında ve yönetiminde bize kolaylıklar sağlamaktadır.

Sempozyum süresince, uzman konuşmacılar tarafından sunulacak olan oturumlar aracılığıyla oftalmolojide komplikasyonların tanısı, tedavisi ve yönetimi hakkında güncel bilgiler almak, deneyimlerimizi paylaşmak ve bilimsel verilerimizi genişletmek için bir araya geleceğiz.

Konya, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü olan bir şehir olmanın yanı sıra, sempozyumun gerçekleşeceği Dedeman Otel ve Kongre Merkezi'nin modern ve konforlu olanaklarıyla da dikkat çekmektedir. Sizlere unutulmaz bir deneyim sunmak için özenle hazırlanan etkinlik programımız, panel ve konferanslar, uydu toplantıları, poster-sözlü sunum oturumları ve sosyal programlarımız gibi çeşitli etkinlikleri içermektedir. Ayrıca Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi ve Üvea-Behçet Birimlerine ait toplantılar da yer alacaktır.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen TOD Konya-Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine, bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşmak üzere davetimizi kabul ederek bizleri onurlandıran tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Invictus firması çalışanlarına teşekkür ederim.

Bu sempozyumda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Sempozyum katılımcıları arasında yeni bağlantılar kurmak, bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmak için iyi bir fırsat olmasını ümit ediyoruz.

Katılımınızla zenginleşecek olan Türk Oftalmoloji Derneği 45. Kış Sempozyumu için Şube Yönetim Kurulumuz adına sizleri Konya ‘ya davet ediyorum.

Saygılarımla

Prof. Dr. Bengü Ekinci Köktekir
TOD Konya-Antalya Şubesi Başkanı
TOD Konya-Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.