Türk Oftalmoloji Derneği 7. Canlı Cerrahi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
01 Haziran - 04 Haziran 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Bilkent Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.todnet.org/CanliCerrahiSempozyumu2023
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Canlı Cerrahi uygulamalarının eğitime katkısı yadsınamayacak bir gerçekliktir. 2017 yılında Türk Oftalmoloji Derneği dünyada ilk defa Glokom, Katarakt ve Refraktif Cerrahi, Kornea ve Oküler Yüzey, Oküloplastik Cerrahi, Şaşılık ve Vitreoretinal Cerrahi birimlerinin bir arada olduğu Canlı Cerrahi Sempozyumu organizasyonlarını başlattı. Canlı Cerrahi Sempozyumları her yıl gelişerek Türk Oftalmoloji Derneği’nin ulusal kongrelerden sonra en önemli ikinci takvimli toplantıları haline geldi.

Bu takvimi pandeminin tüm zorluklarına karşın sanal ortamlarda hep birlikte sürdürmeyi başardık ve derneğimizin dördüncü ve beşinci canlı cerrahi sempozyumlarını zorunlu olarak sanal ortamlarda gerçekleştirdik.

Ülkemizin şu anda içinde bulunduğu büyük deprem felaketi sürecinde bir yandan bölgedeki göz hekimlerimizin ve vatandaşlarımızın yanında olmaya ve yaralarını sarmaya çalışırken, bir yandan da eğitim faaliyetlerinin yadsınamaz önceliği ile eğitim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Türk Oftalmoloji Derneği'nin Glokom, Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi, Kornea ve Oküler Yüzey, Oküloplastik Cerrahi, Şaşılık ve Vitreoretinal Cerrahi birimlerinin Canlı Cerrahi uygulamaları 1-4 Haziran 2023 tarihleri arasında 4 gün süre ile T.C. Sağlık Bakanlığı Ankara Şehir Hastanesi’nde gerçekleştirecektir. Altı birimin her birine eş zamanlı olarak dört ayrı salonda ve en az dörder saat canlı cerrahi olanağı verilecektir. Ayrıca birçok firmanın sponsorlu canlı cerrahi seansları ve toplantıları olacaktır. Ameliyat yayınları Ankara Bilkent Otel ve Kongre Merkezi'ne yüksek çözünürlükle iletilecek ve katılımcıların ameliyatları en yüksek kalite ile izlemeleri sağlanacaktır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.