Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 41. Ulusal Kurultayı

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 30 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Samsun, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Grand Samsun Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.plastikcerrahi2019.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız, Sevgili Uzmanlık Öğrencilerimiz,

Bu yıl, Milli Mücadelenin başlamasının 100. yıldönümünü olması nedeniyle Yönetim Kurulumuzun, Mustafa Kemal’in ayak izlerini takip ederek Anadolu’da bir çok etkinlik yapmayı planladığını daha önce sizlerle paylaşmıştık. İlk adımımızı, Erzurum Kongresi’nin de 100.yılı olması nedeniyle, Kış Sempozyumumuzu Erzurum’da gerçekleştirerek attık. Bundan sonraki dönemde, 28-30 Haziran’da Amasya Genelgesinin 100.yılında Amasya’da, “Acil El Yaralanmaları”, 3-4 Eylül’de de Sivas Kongresi’nin 100.yılında Sivas’ta “Yanık” temalı bölgesel toplantıları gerçekleştireceğiz. Hem bilimsel, hem de sosyal programları açısından sizleri dopdolu etkinlikler bekliyor. Hiç birini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Ve Kurultay... Bu yıl, 26-30 Ekim 2019 tarihleri arasında, tarihi önemine istinaden, o havayı yeniden soluyabilmek ve hissedebilmek için Samsun’da olacağız ve Cumhuriyet Bayramımızı Samsun’da kutlayacağız.

Bilimsel programımızı Çalışma Kurullarımızla birlikte hazırlıyoruz. İlk planlamalarımıza göre, 26 Ekim Cumartesi öğleden sonra başlayacak olan program, 30 Ekim Çarşamba öğlen saatlerinde tamamlanacak. Sizler için 55 konferans, 11 panel, 15 serbest bildiri oturumu, 3 poster oturumu, 24 Deneyim Aktarım Sınıfı, 4 kurs, 1 Uzman Araştırma Yarışması Oturumu, 1 Asistan Bildiri Yarışması oturumu planladık. Çalışma kurullarının dengeli bir şekilde dağılımı ile doyurucu bir Kurultay olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Sosyal program olarak ise, Samsun’un Milli Mücadele Tarihindeki önemini kavramamızı sağlayacak ve tarihin satır aralarında kalmış gerçeklerini öğrenebileceğimiz bir program oluşturmaya çalışıyoruz. 28 Ekim akşamı, Pınar Ayhan’dan “Kemâl” adlı müzikal belgeseli izleyecek, 29 Ekim akşamı da özel gala gecesinde Cumhuriyet Bayramımızı kutlayacağız.

Tüm meslektaşlarımızla birlikte, bilimin ve tarihin aydınlığında keyifli ve coşkulu bir Kurultay yaşayabilmek dileğiyle...

Dr. Sühan Ayhan
TPRECD Başkanı

Dr. Şükrü Yazar
Bilimsel İşler Sorumlusu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.