Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 46. Ulusal Kurultayı

KONGRE TARİHİ
23 Ekim - 27 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.plastikcerrahi2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Gerek geçtiğimiz aylarda maruz kaldığımız bazı idari düzenlemeler, araştırma görevlisi kadrolarındaki kontrolsüz artışlar, gerekse alan ihlalleri ile ilintili olarak yürütülmekte olan müfredat çalışmaları nedeniyle kavuşma ve paylaşma ihtiyacını her zamankinden daha yoğun hissettiğimiz günlerdeyiz.

Camiamızı bir araya getiren en büyük organizasyonumuz olan Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Ulusal Kurultayımız’ın 46.cısı bu yıl Antalya Susesi Otel’de düzenlenecektir.

Son yıllarda yaşanan pandemi ve sonrasında artan sağlık turizmi nedeniyle pratiğimizde kimi değişiklikler oluşmaya başlamıştır. Ayrıca teknolojik gelişmelerin hızla hayatımıza girdiği bu dönemde uzmanlık alanımızı ilgilendiren yenikleri paylaşmak giderek önem kazanmaktadır.

Geçtiğimiz yıl Cumhuriyetimizin 100. Yılında rekorlarla süslediğimiz organizasyonu bu yıl gölgede bırakacak bir kurultay hazırlığı içerisindeyiz. Asistan olimpiyatları ile renklendirdiğimiz Paneller, Deneyim Aktarım Sınıfları, Asistan ve Uzman Araştırma Yarışmaları ve Sözlü Bildiri oturumları ile tam bir bilgi ve tecrübe paylaşım şöleni yaşayacağımız bu özel günler sizlerin katılımı ve katkıları ile anlamlı ve güçlü hale gelecektir.

Prof. Dr. Ersoy Konaş
TPRECD YK Adına
Bilimsel İşler Sorumlusu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.