Türk Toraks Derneği 18. Kış Okulu

KONGRE TARİHİ
13 Şubat - 17 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.toraks.org.tr
DAVET
TTD Okul olarak dinlemek yerine araştırmak, görmek yerine yapmak, ezberlemek yerine analiz etmek en temel eğitim hedefimiz…

Bu amaçla bir dönüşüm geçiren Türk Toraks Derneği Kış Okulu 13-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya Xanadu Resort Otel'de yapılacaktır. Tüm araştırma görevlilerimizi (asistanlarımızı) yenilenmiş içeriği ile daha interaktif, daha uygulamalı, daha görsel ve daha eğlenceli bir Kış Okulu’na bekliyoruz. Göğüs Cerrahisi araştırma görevlilerine yönelik düzenlenen Göğüs Cerrahisi Kış Okulu iki yılda bir yapılacağından bu sene düzenlenmeyecektir.

Bu yıl Kış Okuna katılmak isteyen asistanlarımızın Kış Okulu Başvuru Formunu güncel modül listesi üzerinden modül seçimlerini de içerecek şekilde eksiksiz olarak doldurmaları ve 16 Kasım Cuma gününe kadar [email protected] adresine göndermiş olmaları gerekmektedir.

Kış Okulumuz daha önceki yıllarda olduğu gibi Göğüs Hastalıkları araştırma görevlilerine ücretsiz olacaktır. Otel konaklaması ve katılım için bir ödeme istenmeyecektir. Ancak katılımcılarımızın ulaşımlarını kendilerinin sağlaması gerekecektir.

Saygılarımızla,

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.