Türkiye 11. Uluslararası Mermer ve Doğal Taş Kongresi ve Sergisi-MERSEM 2021

KONGRE TARİHİ
10 Aralık - 11 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.mersem.org.tr
DAVET
Saygıdeğer meslektaşlarımız, bilim insanları, değerli sektör çalışanları ve sanayiciler sizleri 10-11 Aralık 2021 tarihlerinde DİYARBAKIR’da düzenlenecek olan Türkiye 11. Uluslararası Mermer ve Doğal Taş Kongresi ve Sergisi’ne (MERSEM 2021) davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Doğal taş sektörü; üretim boyutu, yatırım seviyesi, sağladığı istihdam ve katma değer ile ülkemiz madenciliğinde önemli bir yere sahiptir. 21 yılı aşkın süredir TMMOB Maden Mühendisleri Odası tarafından düzenlenmekte olan ve doğal taş sektöründeki gelişmelerin her yönü ile değerlendirildiği kongrede doğal taş madenciliğinin çevresel ve hukuki problemlerini, ocak ve fabrika işletmeciliğindeki gelişmeleri, doğal taş mimari uygulamalarını, kaynakların verimli ve sürdürülebilir kullanımını ayrıca bir yılı aşkın süredir etkisinde bulunduğumuz pandeminin Türkiye ve Dünya doğal taş sektörü üzerindeki etkilerini çeşitli ülkelerden ve değişik platformlardan katılımcılar ile değerlendirmeyi planlıyoruz.

Kongrede teknik ve bilimsel konuların yanı sıra sektörel konular da ele alınarak sektör ile ilişkili her platformdan kişilerin bir araya getirilmesini, yeni işbirliği, fikir alışverişleri ve dayanışma fırsatlarının geliştirilmesini hedefliyoruz.

Sizleri MERSEM 2021’de görmekten mutluluk duyacağız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin