Türkiye EKMUD 4. Erişkin Bağışıklama Akademisi

KONGRE TARİHİ
23 Eylül - 24 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
CPAnkara Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ekmudbagisiklama.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği Erişkin Bağışıklama Çalışma Grubu olarak düzenlediğimiz “4. Erişkin Bağışıklama Akademisi” 23-24 Eylül 2022 tarihlerinde Ankara CPAnkara Hotel’de yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.

Erişkin aşılamada uygulamadaki yenilikler, yeni aşılar, risk grubu aşılamaları başta olmak üzere aşılarla ilgili birçok ana konu, paydaşımız T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ve 17 Derneğin katılımı ile konusunda uzman akademisyenler tarafından ele alınacaktır.

Akademide hedefimiz, aşılamanın enfeksiyon hastalıklarından korunmada en etkin yol olduğu bilinci ile erişkin aşılama ile ilgilenen tüm sağlık çalışanlarını bir araya getirmek ve Türkiye’nin her köşesinden katılımcılara bilgi aktarımını sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmamızda sağlayacağınız katkı için şimdiden teşekkür eder, Akademide görüşmeyi dileriz.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. İftihar KÖKSAL
Akademi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.