Türkiye Milli Pediatri Derneği Eğitim Toplantısı 2020-Çocuk Hekiminin Bir Günü

KONGRE TARİHİ
14 Eylül - 17 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Merit Crystal Cove Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukhekimininbirgunu.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl 14 - 17 Eylül 2020 tarihleri arasında Kıbrıs, Merit Crystal Cove Hotel - Girne’ de gerçekleştirmeyi planladığımız “Çocuk Hekiminin Bir Günü” adlı Eğitim Toplantımızın üçüncüsüne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Çocuk hekimliği alanındaki gelişmelere her zaman önem veren derneğimizin konularında uzman değerli hocalarımızın katılımları ile çocuk hekiminin bir günde göreceği her türlü konuyu interaktif olgularla paylaşabilecegi oturumlar olacaktır.

Çocuk sağlığı alanındaki eğitim toplantımızın verimli ve yararlı olacagına inanıyoruz. Bilimsel paylaşımın yanı sıra yavru vatan Kıbrıs‘ın tarihi ve dogal güzelliği ile vazgeçilmez bölgelerinin basında yer alan Girne’de buluşmak dileğiyle, en içten sevgilerimizle.

Prof. Dr. Enver HASANOĞLU
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Genel Sekreteri

Prof. Dr. Koray BODUROĞLU
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin