Türkiye Romatoloji Derneği Spondiloartritler 2021 Toplantısı

KONGRE TARİHİ
02 Aralık - 05 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.spa2021.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Spondiloartritler, en sık görülen inflamatuvar romatizmal hastalıklardır. Bu hastalıklarla ilgili farkındalığın henüz fazla olmadığı eski yıllara göre günümüzde, tanı ve tedavi konusunda önemli bir yol alınmıştır. Artan ve son derece etkili olan tedavi seçenekleri hem hastaların hem de hekimlerin yüzünü güldürürken, manyetik rezonans gibi görüntüleme yöntemlerinin de alana girmesiyle daha hızlı ve kolay tanıya ulaşma yönünde başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Sonuçta geldiğimiz nokta, birçok açıdan doyurucu olmakla birlikte halen yanıtını tam olarak bilemediğimiz sorulara, gelişmelerin de etkisiyle yenilerinin eklenmesine neden olmuştur.

İşte bu nedenlerle, son gelişmeleri rahatça tartışabileceğimiz ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz, tek konuya odaklanarak ayrıntıları kaçırma riskinden uzak kalacağımız bir toplantı düzenlemek istedik. Sizi sonbaharın en güzel günlerinde, 2-5 Aralık 2021 tarihlerinde, Çeşme’ye bekliyoruz.

Görüşmek üzere, sevgi ve saygılarımızla…

Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Fatoş Önen - Prof. Dr. Servet Akar

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin