Ulusal Mühendislik Jeolojisi ve Jeoteknik Sempozyumu-MÜHJEO 2024

KONGRE TARİHİ
06 Haziran - 08 Haziran 2024

KONGRE ŞEHRİ
Nevşehir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
muhjeo2024.nevsehir.edu.tr
DAVET
Ulusal Mühendislik Jeolojisi ve Jeoteknik Sempozyumu (MÜHJEO), her iki yılda bir, Mühendislik Jeolojisi Derneği (MühJeoDer) ile bünyesinde Jeoloji Mühendisliği Bölümü bulunan bir üniversitemiz tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir. Sempozyumların, ilki 2015 yılında KTÜ Trabzon’da, daha sonra sırasıyla; 2017 ÇÜ Adana’da, 2019 PAÜ Denizli’de ve 2022 İTÜ İstanbul’da yapılmıştır. Sempozyumların beşincisi ise 6-8 Haziran 2024 tarihleri arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Sempozyumun amacı, ulusal ve uluslararası düzeyde yerbilimleri mühendisliği alanında özellikle, mühendislik jeolojisi ve jeoteknik konularında yapılan araştırma ve uygulamalardan elde edilen bilimsel bulguların ve teknik gelişmelerin tartışmaya açılarak paylaşılmasıdır. Ayrıca, kamu ve özel sektör kurum/kuruluşlarındaki araştırmacı, uygulayıcı mühendisler ile öğrencileri aynı platformda buluşturarak, bilimsel ve teknik anlamda daha yaygın ve etkili bir iletişim ile işbirliğinin sağlanması hedeflenmektedir.

Sizleri 6-8 Haziran 2024 tarihlerinde Kapadokya’nın merkezinde yer alan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde gerçekleştireceğimiz, Türkçe ve İngilizce bildirilerin sunulacağı “Ulusal Mühendislik Jeolojisi ve Jeoteknik Sempozyumu MÜHJEO’2024” (National Symposium on Engineering Geology and Geotechnics ENGGEO'2024)’e katılmaya davet ediyoruz.

MÜHJEO2024 Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.